سرویس خواب زرین

مدل:تخت خواب زرین ابعاد 200*160

گارانتی   2 سال گارانتی
رتبه: 0
زمان تحویل: بین ۲ تا ۳ روز
موجود

4,100,000 ریال
گزینه های در دسترس:

شرح مختصر سرویس خواب زرین

سرویس خواب سلطنتی زرین یک سرویس خواب با طراحی کلاسیک ولی استفاده از مصالح نوین است. در ساخت آن از ترکیب خلاقانه‌ای از MDF و هایگلس استفاده شده که طراوت خاصی به طراحی آن بخشیده است. این سرویس خواب سلطنتی که در نمونه پیشفرض همانطور که در تصویر مشخص است مشتمل بریک تختخواب سلطنتی، یک دراور، دو عدد پاتختخی و یک صندلی است از مواد اولیه بسیار با کیفیتی چه در یراق آلات و اتصالا، چه در MDF و هایگلس و چه در رنگ‌آمیزی بهره برده که در کنار گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش بلج خیال شما را از بابت سالها استفاده‌ی لذت بخش آسوده مینماید. سرویس خواب سلطنتی زرین به نسبت سرویس خوابهای سلطنتی از قیمت مناسبتری نیز برخوردار است که البته نباید آن را به پای کم بودن کیفیت آن نوشته بلکه این اتفاق در چارچوب سیاستهای کلی تولیدی بلج مبنی بر تعدیل قیمت به واسطه تولید انبوه محصولات، حذف هزینه‌های واردات، حذف واسطه‌ها و ... افتاده و به هیچ وجه مانند اجناس ارزان قیمت موجود در بازار در ساخت محصول از ورقهای نئوپان روکش شده و ملامینه و دیگر مواد بی کیفیت استفاده نشده است. سرویس خواب سلطنتی زرین همچنین به واسطه قابلیت سفارشی سازی نیز محصولی منعطف در بین دسته سرویس خوابهای سلطنتی به شمار می‌آید.

بررسی تخصصی سرویس خواب زرین

مقدمه

اکثر ما زمانی که صحبت از سرویس خوابهای سلطنتی به میان می‌آید خواه ناخواه  طراحیهای بزرگتر از حد نرمال و استفاده از سرتختها و تاجها و ریزه‌کاریهای پر زرق و برق میفتیم. سرویس خوابهایی که اولین وظیفه آنها تزریق خون صلابت و اقتدار به فضاست. دسته سرویس خوابهای سلطنتی بلج نیز برای تامین نظر مشتریان خاص در نظر گرفته شده و از این قاعده مستثنی نیست و اولین فاکتور در نظر گرفته شده در طراحی این محصولات مانور بر روی سلیقه و ایجاد حس متفاوت استفاده از آنها بوده است. 
سرویس خواب سلطنتی زرین از اعضای خانواده سرویس خوابهای سلطنتی تولیدی بلج مزیتها و نوعی از طراحی را عرضه نموده تا بتواند بازآفرینی از مفهوم سرویس خوابهای سلطنتی با استفاده از امکانات و ایده‌های روز داشته باشد. 
باید توجه داشت مخاطب سرویسهای خواب سلطنتی اصولاً افرادی هستند که به دنبال استفاده حداکثری از فضای خود نیستند و علاقمندند تا بخشی از فضای اتاق در اختیار ایجاد حس مجلل بودن آن باشد. همچنین سرویسهای خواب سلطنتی ذاتاً انتخاب مطلوب افرادی که دنبال خریدهای با قیمت اقتصادی هستند نیز نمیباشند. هرچند سرویس خواب سلطنتی زرین نیز به مانند دیگر محصولات تولیدی بلج در چارچوب سیاستهای کلی شرکت مبنی بر ایجاد ارزش خرید بالا با سرشکن نمودن هزینه‌های بالاسری در تولید انبوه، حذف هزینه‌های واردات و حذف واسطه‌ها تولید شده و در مقایسه با محصولات موجود در بازار از ارش خرید بالایی برخوردار است.
در ادامه نگاهی دقیقتر خواهیم انداخت به سرویس خواب سلطنتی زرین محصول بلج تا با خواص آن از نزدیک آشنا شویم.

طراحی

اولین چیزی که در مواجهه با سرویس خواب سلطنتی زرین ( همانطور که در تصاویر موجود در فروشگاه بلج به خوبی مشخص است.) نظر را جلب مینماید ترکیب خاص مصالح به کار رفته در ساخت آن است. در طراحی سرویس خواب زرین استفاده ترکیبی از MDF با پوشش نگی در کنار هایگلس براق پیشبینی شده که توانسته فضای متفاوت و مجللی را ارائه نماید. استفاده از MDF رنگ آمیزی شده باعث شده تا براق بودن سرویس خواب زرین در قسمتهای هایگلس به خصوص در طی استفاده مکرر آزاردهنده نباشد و در عین حال قسمتهای براق جلوه بیشتری داشته باشند.
به مانند تمام سرویسها خواب سلطنتی معمول در بازار در سرویس خواب زرین نیز با تاجهای شاخص هم در بالای تخت و هم در بالای آینه مواجهیم که در آنها طرح و نقشهای ظریفی خودنمایی مینمایند. سرتختی قطور با چیزی در حدود سه برابر قطر معمول در تختخوابهای معمول و پرداختهای زیبا در پایه‌های بخشهای مختلف تخت و دراور از دیگر نکاتی است که توجه شما را به خود جلب خواهد نمود. از ایده‌های به روزتر در طراحی سرویس خواب زرین میتوان به آینه زاویه دار و سه وجهی آن و قابلیت جا شدن صندلی در دل دراور اشاره نمود. آینه سه وجهی بسیار کاربردی است و به مخاطب خود اجازه میدهد تا در زمان استفاده از سه زاویه دیده صورت خود را ببیند و در عین حال به شرط وجود منبع نوری مناسب نور نیز از سه زاویه به صورت تابیده خواهد شد. قابلیت جایگیری صندلی در فضای پایین دراور نیز علاوه بر سرعت بخشیدن به منظم شدن اتاق فضا را نیز بیشتر در اختیار مخاطب میگذارد.
سرویس خواب سلطنتی زرین دارای 7 کشو است که شاید فضای فوق‌العاده‌ای نباشد اما همانطور که در مقدمه گفته شد استفاده حداکثری از فضا از وظایف سرویسهای خواب سلطنتی نیست.در عین حال مادامی که نخواهید سرویس خواب زرین را با سرویسهای خواب مدرن تولیدی بلج مقایسه کنید این کشوها بسیار کاربردی خواهند بود. 

کیفیت

تولید سرویس خواب سلطنتی بلج هم در چارچوب سیاستهای شرکت تولیدی بلج مبنی بر استفاده از بهترین مواد اولیه، خط تولید پیشرفته و نیروی انسانی خبره شکل گرفته که نتیجه آن محصولی با مرغوبیت مثال‌ زدنی است. در ساخت سرویس خواب سلطنتی زرین برای قسمتهای MDF از نوع با فشردگی و دانسیته بالا استفاده شده و در قسمت هایگلس نیز با یکی از مرغوبترین انواع این ماده اولیه مواجه هستیم. از نکات دیگری که سرویس خواب زرین و محصولات بلج را از دیگر محصولات بازار متمایز مینماید کیفیت منحصر به فرد رنگ آمیزی محصولات آن است که مشابه آن کمتر در بازار مصنوعات چوبی به چشم میخورد.

یراق آلات و اتصالات

یراق آلات خاص استفاده شده در سرویس خواب زرین منحصر به دستگیره‌های سرامیکی استفاده شده در آن است که در طراحیهای کمتری دیده شده، در بقیه موارد همچنان با ریلهای ساچمه‌ای برای کشوها و کف تخت با شبکه فلزی مواجه هستیم که تفاوت چندانی با دیگر محصولات بلج ندارد. گفتنی است ریلهای ساچمه‌ای مذکور نیز از نوع بسیار مرغوب هستند که امکان استفاده نرم و بی سر و صدا از کشوها برای سالها را تضمین خواهند نمود. همچنین شبکه فلزی به عنوان بخش سازه‌ای که باید بتواند تحمل وزن تشک و افراد را به عهده بگیرد به خوبی از پس این فرآیند حتی در وزنهای بالا برمی‌آید. این شبکه فلزی به خوبی آبکاری نیز شده و در برابر رطوبت و فرسایش به میزان قابل توجهی مقاوم است.

سفارشی‌سازی

سرویس خواب سلطنتی زرین در مدل پیشفرض شامل یک تختخواب سلطنتی، یک دراور، دو عدد پاتختخی و یک صندلی است که هرچند به واسطه طراحی خاص این سرویس خواب پیشنهاد میشود کل سرویس را به صورت یکجا تهیه کنید اما امکان خرید اجزا متفاوت ان به صورت جداگانه نیز موجود است. همچنین اگر فکر میکنید دوست دارید تا از فضای زیر تشک خود نیز برای جا دادن وسایل استفاده کنید امکان سفارش این تختخواب با جک نیز وجود دارد تا کمک کند تشک به راحتی فضای زیر خود را در اختیار شما بگذارد. 
رنگبندی سرویس خواب سلطنتی زرین نیز شاید به گستردگی طرحهای غیر سلطنتی نباشد اما باید به این نکته نیز توجه داشت که استفاده از رنگبندیهای متنوع که معمولا در سرویس خوابهای مدرن به چشم میخورد غالبا نمای زیبایی ایجاد نمینماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

سرویس خواب زرین تولیدی بلج نیز همانند دیگر محصولات این تولیدی تمام مراحل ساخت طراحی و ساخت را در همین مجموعه طی نموده و در تمام مراحل بیشترین تلاش صورت گرفته تا محصولی با کیفیتی مرغوب و ارزنده در اختیار مصرف کننده قرار گیرد، با این حال امروزه ارائه خدمات گارانتی باکیفیت بخشی جدا نشدنی از پروسه فروش است که باعث ایجاد حس اطمینان و آرامش در خریدار میگردد. در همین راستا شرکت تولیدی بلج سرویس خواب سلطنتی زرین را با همراه ضمانت نامه معتبر عرضه مینماید که به واسطه آن ارایه 2 سال گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش تعهد گردیده.
گفتنی است تاریخ شروع ضمانت از زمان تحویل کالا قابل محاسبه خواهد بود.

نصب و راه‌اندازی

از آنجا که فروشگاه اینترنتی بلج محصولات خود را برای سراسر کشور به فروش میرساند بنابراین توجه ویژه‌ای به بسته‌بندی کالا داشته تا سلامت محصولات طی مراحل ارسال از بارگیری گرفته تا حمل و تحویل بدون ایجاد صدمه و خسارت به محصول صورت گیرد. بنابراین سرویس خواب سلطنتی زرین نیز در بسته‌بندی استاندارد و با کیفیت به دست خریدار میرسد که  پس از بازگشایی باید مونتاژ و نصب گردد. پروسه نصب سرویس خواب سلطنتی زرین پیچیدگی خاصی ندارد و برای راحت‌تر شدن آن دستورالعملهای کاربردی تهیه شده توسط بلج نیز به کمک شما می‌آیند. تیم پشتیبانی بلج نیز با استفاده از کارشناسان خبره آماده پاسخگویی به سوالات و همراهی شما تا اتمام مراحل نصب خواهد بود.
با وجود این در صورت تمایل، تیم نصب بلج امکان نصب حضوری در محل را برای خریدارانی که در تهران و حومه این محصول را خریداری مینمایند را نیز ارائه نموده.

جمع بندی

سرویس خواب سلطنتی زرین سرویس خوابی است ساخته شده از ترکیب MDF  با کیفیت و هایگلس که علاوه بر اینکه نمایی متفاوت و امروزی را ایجاد نموده قیمتی مناسبتر نسبت به بسیاری دیگر از انواع سرویس خوابهای سلطنتی ( و نه اقتصادی و ...) نیز دارد.
این سرویس خواب از رنگ‌آمیزی فوق العاده با کیفیتی بهره برده که نمونه آن را در کمتر محصول مشابهی خارج از فروشگاه بلج میتوان یافت و در ساخت آن از مواد اولیه با کیفیت استفاده شده. دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر است که در کنار نام بلج با بیش از ربع قرن سابقه میتواند خیال خریدار را آسوده سازد.
به نسب سرویسهای خواب سلطنتی از گزینه‌های خوبی برای سفارشی‌سازی از ابعاد گرفته تا جک برای استفاده از فضای زیر تشک و رنگبندی برخوردار است.
اگر طرفدار سرویسهای خواب سلطنتی هستید ولی در عین حال میخواهید از جلوه‌های مواد به روزی مانند هایگلس و MDF نیز بهره ببرید و در عین حال خریدی با قیمت ارزنده داشته باشید احتمالا سرویس خواب زرین در صدر لیست نامزدهای خرید شما قرار خواهد گرفت.

خصوصیات محصول

ابعاد


شرکت سازنده

گروه تولیدی بلج

ویژگی های خاص

دارای جنس تمام ام دی اف با مغزی فشرده , دارای منبت های زیبا با ظرافت های بالا , ترکیب رنگ هوشمندانه و چشم نواز , بکارگیری از ابزار یراق مرغوب , دارای ضمانت نامه مکتوب

امکان تغییر رنگ

وجود ندارد

امکان تغییر ابعاد

وجود ندارد

اقلام تشکیل دهنده

تخت خواب , دو عدد پاتختی دو کشو , میزآرایش به همراه صندلی و آینه , نگهدارنده فلزی 

امکان سفارشی سازی

امکان سفارشی سازی سرویس خواب سلطنتی زرین وجود ندارد

نیاز به نصب

وجود دارد

نیاز به نصب تخصصی

سرویس خواب زرین نیازی به نصب تخصصی ندارد

توضیحات نصب

فرآیند نصب سرویس خواب زرین به این شرح است که شما در مرحله اول باید قید های چپ و راست و تاج تخت خواب را کنار یکدیگر بچینید و سپس با استفاده از اتصالات موجود در جعبه اتصالات سرویس خواب، کادر تخت خواب را به تاج آن پیوند دهید و در نهایت نیز کفی تخت را زیر تخت خواب بگذارید و تشک را بر روی آن بنشانید و از آن استفاده کنید

امکان ارسال نصاب

وجود دارد / امکان ارسال نصاب جهت مونتاژ نهایی سرویس خواب فقط در مناطق تحت پوشش انجام می گردد

ضمانت نامه

دارد - 2 سال ضمانت مکتوب با 5 سال خدمات پس از فروش

جنس

ام دی اف با چگالی و کیفیت بالا

جنس لبه ها

ام دی اف های بدون روکش با رنگ پلی استر مرغوب

ضخامت بدنه

ام دی اف هایی با ضخامت 16 و 32 میلی متر

حداکثر وزن قابل تحمل

240 کیلوگرم بدون احتساب وزن تشک

اتصالات اصلی

پیچ های خودکار 5 سانتی متری

اتصالات قابل تفکیک

یراق فرنگ و پیچ های خودکار فلزی 

اتصالات کشو ها

سیستم فیبر شیار دار و پیچ های خودکار 

مشخصات نگهدارنده

کفی تخت فلزی با مشبک های استاندارد و مناسب برای انواع تشک فنری و با  پایه های فلزی منفصل 

یراق آلات

ریل های ساچمه ای سه زمانه , دستگیره های کروم با نمای سنگ مرمر , انواع اتصالات 

بسته بندی

نایلون حباب دار با ضخامت بالا و قابلیت دفع ضربه های محکم

تعداد کشو ها

11 عدد کشو 

تعداد درب ها

در طراحی سرویس خواب زرین درب قرار داده نشده است

قابلیت اضافه شدن جک

وجود دارد

امتیاز دهی کاربران به:

سرویس خواب زرین
تعداد نظرات: 0
0 از 0 (0%) نظر دهندگان خرید این محصول را پیشنهاد کرده اند

پرسش و پاسخ