عنوان مکتوب
عنوان مکتوب
ضمانت مکتوب
تضمین امنیت خرید
تضمین بهترین قیمت
تضمین مطابقت کامل
None

تخت خواب تاشو کودک

تخت خواب تاشو نوجوان

تخت خواب تاشو دونفره

true
تخت تاشو K3
7,111,520 ریال

ویژگی های محصول

  true
  تخت تاشو K4
  7,028,075 ریال

  ویژگی های محصول

   true
   تخت تاشو K2
   6,561,750 ریال

   ویژگی های محصول

    تخت خواب تاشو یک نفره

    سیبسیب
    شسیشس

    تخت خواب تاشو
    انسان ها در عصر حاضر بیشتر از هر زمان دیگری  از امکانات رفاهی برخوردارند اما در عین حال با محدودیت های مختلف در زمان، مکان و امکانات دست و پنجه نرم می کنند. مثلا حتی خود شما نیز ممکن است بارها به این فکر کرده باشید که چطور می توانید یک تخت خواب راحت را برای فضای کوچک در منزل خود خریداری نمایید و چه بسا از خرید آن منصرف شده باشید. از این رو به جرأت می توان تخت خواب های تاشو را یکی گزینه های حداقل قابل تامل در زندگی های مینیمال امروزی در قرن 21 دانست که به عقیده بسیار با ایجاد فضایی منظم و دلباز در اتاق شما معجزه خواهند کرد.
    مدل های تخت خواب تاشو
    هر ساله انواع جدیدی از تخت خواب تاشو در  طرح و رنگ های مختلف توسط کمپانیها و یا کارگاه های شخصی تولید می شوند که عمدتا برحسب ابعاد در یکی از دو دسته‌ی تخت خواب تاشو یک نفره یا تخت خواب تاشو دو نفره  قرار می گیرند. علاوه بر این در یک طبقه بندی رایج دیگر نیز انواع تخت خواب تاشو به  تخت خواب تاشو افقی، تخت خواب تاشو عموی، تخت خواب تاشو مبلی، تخت خواب تاشو کودک و تخت خواب تاشو نوجوان قابل  تقسیم هستند.
    تخت خواب تاشو افقی بخریم یا عمودی؟
    هر کدام از دو نوع تخت خواب تاشو افقی و تخت خواب تاشو عمودی، نسبت به یکدیگر خواص متفاوتی دارند. برای مثال تخت خواب تاشو عمودی  از ارتفاع به جای عرض اتاق استفاده می کند و از این جهت محصول کمجاتری به حساب می آید. در عوض تخت خواب تاشو افقی قفسه ها و امکانات خوبی را در قسمت های بالایی تخت فراهم می آورد که نشاطی دو چندان به فضای اتاق خواب می بخشد. بنابراین این خود شما هستید که باید با فکر کردن به نیازهای فضا و پاسخ به این سوال، تیر نهایی را با توجه به سلایق و اهداف خود شلیک کنید. 
    تخت خواب تاشو نوجوان 
    مزایای تخت خواب های تاشو به موارد بالا ختم نمی شود. چرا که امکان هماهنگی انواع طرح های تخت خواب تاشو متناسب با سن و نیازهای افراد، عاملی مهم در انتخاب آنها محسوب می شود. برای مثال اغلب در تخت خواب تاشو کودک از رنگ های شادتری نسبت به سایر تخت خواب های تاشو یک نفره استفاده می شود. از سوی دیگر امکانات و ابعاد در تخت خواب تاشو نوجوان اندکی با تخت خواب تاشو کودک تفاوت داشته و عنصر خلاقیت در طراحی، فاکتور بسیار تعیین کننده ای در آنها به شمار می رود.
    تخت خواب تاشو مبلی

    تخت خواب تاشو مبلی محصولی جدید و متناسب با انواع دکوراسیون مدرن در آپارتمان ها، مکان های تجاری و دفاتر شرکت های خصوصی می باشد. این محصولات که تحت عنوان "مبل تخت خواب شو" نیز شناخته می شوند، در سال های اخیر محبوبیت دوچندانی یافته اند. بنابراین اگر بگوییم تخت خواب تاشو در همه فضاهای زندگی حضوری قطعی پیداکرده، حرف به گزاف نبرده ایم.

    تخت خواب تاشو دیواری ارزان
    قیمت ارزان یکی از فاکتورهای دلچسب و وسوسه انگیز برای همه خریداران است و راه های متفاوتی نیز برای دستیابی به این هدف وجود دارد. برای مثال مقایسه قیمت تخت خواب تاشو نوجوان ممکن است با توجه به اندازه و امکانات بیشتر اندکی نسبت به قیمت تخت خواب تاشو کودک بیشتر باشد. به همین ترتیب قیمت تخت خواب تاشو دو نفره از قیمت تخت خواب تاشو یک نفره بالاتر خواهد بود. بنابراین نمی توان از تأثیر ابعاد و تجهیزات داخلی در این موضوع غافل شد. 
    از کجا تخت خواب تاشو بخریم؟
    با توجه به کلیات مربوط به نحوه ساخت تخت خواب تاشو، این محصول با کیفیت های مختلف در کارگاه های بی نام و نشان نیز تولید شده و متأسفانه بیشترین خطرات تخت خواب تاشو  مربوط به همین تولیدات بی کیفیت است. اما در محصولات کمپانی های معتبر کمتر شاهد معایب تخت تاشو دیواری هستیم که تخت خواب تاشو بلج، نمونه ای موفق از این دست به شمار می رود.
    خرید اینترنتی تخت خواب تاشو
    با پیشرفت تکنولوژی در همه بخش های زندگی، امکان خرید ارزان قیمت و سریع نیز فراهم آمده است. علاوه بر این شما می توانید در فروشگاه بلج، به بررسی دقیق انواع تخت خواب تاشو دیواری پرداخته و با خرید تخت خواب تاشو دیواری ارزان و با دوام، آرامش را در فضای گرم خانه خود طنین انداز کنید.

    02155342444   میزبان صدای گرمتان هستیم